ekodel

Instalujemy systemy fotowoltaiczne, pompy ciepła, klimatyzatory oraz maty grzewcze w oparciu o najlepsze podzespoły na rynku. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dotacji. Współpracujemy z uznanymi dostawcami: Daikin, LG, Hyundai, SolarEdge, Flexit, Dehn.s

Oferujemy rozwiązania dla klientów indywidualnych, firm i gospodarstw. Stawiamy na jakość i niezawodność, która znajduje odzwierciedlenie w dbałości montażu instalacji. Posiadamy 7 własnych zespołów montażowych. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie. Na wykonany montaż udzielamy 5 letniej rękojmi. Po tym czasie nasi serwisanci sprawdzają wszystkie elementy i mocowania konstrukcji oraz przedłużają gwarancję o kolejne lata. Wiemy, że trafnie podjęta decyzja zaowocuje zadowoleniem Klienta na długie lata.

Mamy na swoim koncie ponad 1300 instalacji, w tym prawie 900 w nowoczesnym systemie SolarEdge. Do każdej inwestycji dobieramy najefektywniejsze moduły fotowoltaiczne, falowniki oraz zabezpieczenia. Producenci urządzeń to firmy posiadające najnowocześniejsze technologie na rynku. Dzięki temu oferowane panele posiadają 25 lat gwarancji.

 

Dostarczamy również niezawodne i ergonomiczne pompy ciepła, które dzięki swej technologii  wykorzystują skumulowaną w powietrzu energię, która bez problemu wystarcza do ogrzania całego budynku i uzyskania ciepłej wody użytkowej. To doskonała alternatywa dla ogrzewania gazowego, węglowego, bądź też innych paliw stałych. Co więcej, większość systemów może być wykorzystywana latem do chłodzenia budynków.

 

 

 

co robimy?

Profesjonalnie i precyzyjnie dobieramy pompy ciepła i komponenty instalacji fotowoltaicznych, dzięki temu każdy z naszych klientów otrzymuje gwarancję wykonania najlepszej jakościowo instalacji grzewczej i fotowoltaicznej. Chcemy, abyś każdego dnia miał poczucie czerpania maksymalnych korzyści z takiej formy pobierania energii i ogrzewania domu. Produkty, które wykorzystujemy do montażu instalacji, spełniają wszystkie normy i wymagania ustalone przez Urząd Regulacji Energetyki. Montaż instalacji z wysokojakościowych materiałów daje Ci pewność, korzystania z energii słonecznej przez wiele lat. Dodatkowo nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne, nie wymagają obsługi i działają bezawaryjnie.

Ekodel jest autoryzowanym dystrybutorem i instalatorem marki Daikin.
Zapraszamy do naszego salonu Daikin w Gdańsku przy ul. Nowatorów 5, gdzie obejrzysz pompy ciepła i klimatyzatory oraz zapoznasz się z asortymentem marki Daikin.
Chcemy, aby oferowane przez nas produkty były najlepszej jakości i służyły klientom przez długie lata.
Podjęliśmy współpracę z niezawodnym i zaufanym producentem w branży grzewczej. Daikin od 1924 roku niezmiennie produkuje artykuły najwyższej jakości.
Daikin od 1936 roku dba o komfort cieplny w pomieszczaniach. Wieloletnia działalność w zakresie rozwijania technologii klimatyzayjno-grzewczych stanowi świadectwo pewności sprzętu i jego zdolności do wytwarzania większej ilości energii, przekładającej się na oszczędność kosztów w miarę upływu czasu. Aktualnie Daikin skupia swoje działania na tworzeniu produktów o wysokiej efektywności energetycznej w celu zapewnienia zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska na całym świecie.

nasza misja

„Tworzyć dobrą energię” - dostarczać członkom lokalnych społeczności najwyższej jakości, nowoczesne rozwiązania z zakresu OZE.

Naszą misją od samego początku było wspieranie rozwoju w zakresie pozyskiwania zielonej energii, z której zyski czerpie nie tylko klient – użytkownik indywidualny lub firmowy, ale również środowisko, które nie jest przez to dodatkowo zanieczyszczane.

Działanie mikro-elektrowni nie powoduje zanieczyszczenia, emisji gazów, produkcji odpadów ani hałasu oraz jest w pełni bezpieczne dla zdrowia. Jako firma zajmująca się fotowoltaiką dedykujemy nasze usługi zarówno osobom prywatnym, przedsiębiorstwom, jak i rolnikom.

Wartości i zadania jakie sobie stawiamy to:

• Być ekspertem z zakresu technologii, samemu stosować i dostarczać lokalnej społeczności ekologiczne, nowoczesne rozwiązania z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii.

• Budować długofalowe relacje z klientami, pracownikami oraz instytucjami, które w lokalnych społecznościach troszczą się o najbardziej potrzebujących.

• Dzięki technologiom wspierającym ochronę środowiska umożliwić rodzinom ograniczenie wydatków, co docelowo może skutkować poświęcaniem większej ilości czasu i uwagi sprawom rodzinnym.

zyskujesz

doświadczenie

ekodel to doświadczenie, wiedza i kompetencje zespołu. Dzięki tym wartościom klient inwestuje kapitał i oddaje swój dom w „pewne ręce” zapewniające bezpieczeństwo i spokój.

dłuższa gwarancja

Gwarancja umożliwia budowanie poczucia spokoju i bezpieczeństwa u klienta. Zapewniamy:
a. 5 lat rękojmi,
b. 12 lat gwarancji na falownik,
c. 25 lat gwarancji na panele.

nowoczesne rozwiązania sterujące

Systemy SolarEdge umożliwiają bardziej optymalne wykorzystanie instalacji. Program i aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia zarządzanie systemem instalacji, dzięki czemu klient otrzymuje dodatkowe 1-2% oszczędności dzięki bardziej optymalnemu wykorzystaniu modułów fotowoltaicznych w co wpisuje się w nowy program Mój Prąd 4.0.

niezawodny sprzęt

Oferujemy szeroki wybór paneli, których nowoczesna i zaawansowana technologia umożliwia zwiększenie bardziej efektywną pracę instalacji.

firma ekologiczna

Jesteśmy firmą ekologiczną. Nie tylko dostarczamy rozwiązania, które pomagają chronić planetę, ale również sami je stosujemy. W naszym biurze w Chwaszczynie korzystamy z instalacji fotowoltaicznej z inteligentnym zarządzaniem energią eklektyczną (EMS/HEMS).

dbamy o współpracę

Zarówno wobec klientów jak i wewnątrz firmy dbamy o pogodę ducha i uśmiech na twarzy. Hasło "tworzymy dobrą energię" towarzyszy nam każdego dnia.

certyfikaty