Fotowoltaika Pomorskie

Wyobraź sobie miejsce, które jest przyjazne dla środowiska, a jednocześnie umożliwiające komfortowe życie. Właśnie taki może być Twój dom. Wystarczy, że zdecydujesz się postawić na fotowoltaikę, dzięki której możesz wyprodukować darmowy i ekologiczny prąd! Działamy na terenie całego województwa pomorskiego dostarczając innowacyjne technologie lepszego jutra. Postaw na ekologiczną, zieloną energię elektryczną pozyskaną dzięki założonej przez nas instalacji.

 

Moduły fotowoltaiczne - Pomorskie

Bez względu na to czy prowadzisz własną firmę, czy pragniesz pozyskać darmowy prąd na użytek gospodarstwa domowego lub zainstalować fotowoltaikę na gospodarstwie rolnym koniecznie odwiedź Ekodel, gdzie tworzymy dobrą energię. Zajmujemy się montażem modułów fotowoltaicznych w woj. pomorskim, a także kwestiami dofinansowania, dzięki czemu koszt instalacji może być niższy niż się spodziewasz. Inwestycja w fotowoltaikę zwróci się już po kilku latach, a ty przyczynisz się do zadbania o nasza planetę.

 

Dofinansowanie do fotowoltaiki Pomorskie

Ciesz się darmowym prądem i szybkim zwrotem z inwestycji dzięki dotacjom wspierającym kwestie ochrony środowiska. Spraw, żeby Twój dom był jeszcze bardziej ekologiczny a Twój portfel aż tak bardzo tego nie odczuł. Wystarczy, że zdecydujesz się skorzystać z rządowego programu “Mój Prąd”, który zakłada dofinansowanie fotowoltaiki w woj. pomorskim aż do 50% kosztów, jakie ponosisz za założenie paneli fotowoltaicznych. Maksymalna dotacja z programu „Mój Prąd” to 5 tys. zł. Ale możesz też skorzystać z odpisu od podatku.

 

Panele słoneczne i instalacje fotowoltaiczne

Nadal trudno Ci się zdecydować na darmowy prąd? Uważasz, że dostarczane instalacje są za drogie? A może boisz się, że okres zwrotu inwestycji jest za długi? Bez obaw! Pamiętaj, że decydując się na założenie instalacji, która w stu procentach zaspokaja Twoje zapotrzebowanie na prąd odchodzi koszt opłaty rachunków za energię elektryczną. Opłatę za założenie paneli fotowoltaicznych możesz rozłożyć na raty. W połączeniu z dofinansowaniem z programu “Mój Prąd” możesz liczyć na szybki zwrot z inwestycji! Pomożemy w przygotowaniu wniosku o dotację.

 

Fotowoltaika dla firm i rolników w woj. pomorskim

W Ekodel obsługujemy też firmy i rolników na terenie województwa pomorskiego. Dzięki nam bardzo łatwo można obniżyć koszty, jakie dotychczas ponosiło się za rachunki za prąd. Co ciekawe, energię elektryczną, dzięki cudom nowoczesnej technologii, jak na przykład płyty indukcyjne czy maty grzewcze, można wykorzystać zamiast gazu.

 

fotowoltaika
również dla Ciebie